Katalog produktůBarvy / laky / chemieOdlakovače / odstraňovače starých nátěrů / graffitiAsur odlakovač CKW-prostý, bez NMP - výrobce Scheidel - 3 litry v plastovém kbelíku

Asur odlakovač CKW-prostý, bez NMP - výrobce Scheidel - 3 litry v plastovém kbelíku

Číslo výrobku 1051
Rozměr 3 litry v plastové nádobě
Poznámka
Mj ks
Parametry
DPH (%) 21,00
Cena mj 1 550 Kč
Cena mj bez DPH 1 281 Kč
Množství / mj

Ceny jsou zobrazeny včetně DPH


„Prvoplánově“ je Asur Entlacker / odlakovač zvláště vhodný pro odstraňování jednokomponentních laků, dále však také olejových barev na dřevo/kov a v neposlední řadě pro odstraňování různých vícevrstvých nátěrů z fasád a interiérů.

Oblast použití: odstraňuje lazury, nitro i lihové laky, leštidla, výplňové vrstvy, laky 1K, laky ze syntetické pryskyřice, olejové barvy, emulzní a latexové barvy, akryláty, omítky, lepidla na tkaniny ze skleněných vláken apod., PU pěnu na všech minerálních podkladech, dřevě či kovu (všechny podklady odolné vůči rozpouštědlům), v in-i-exteriéru. Nádobu lze nechat otevřenou po dobu několika hodin až dnů, vhodné při odstraňování několika vrstev barvy v rámci jednoho pracovního úkonu.

Vlastnosti: mírný zápach, vysoký bod vzplanutí, prostředek je biologicky odbouratelný.

Zpracování: výrobce doporučuje provést test na vhodném místě resp. na testovací ploše pro zjištění doby účinku, samotné účinnosti a určení spotřeby materiálu.

Přípravek Asur po řádném promíchání rovnoměrně a hustě nanášejte, a to buď strojově metodou airless (23-28 palcová tryska, 40-80 bar) nebo štětcem, hladítkem, stěrkou zdola nahoru. Nechte dostatečně dlouho působit (několik hodin / případně přes noc), při delší expozici zakryjte ošetřenou plochu tenkou fólií. Účinek odlakovače občas zkontrolujte špachtlí. Materiál odstraňte pouze tehdy, když byly zasaženy všechny vrstvy. V případě potřeby postup opakujte. Doba expozice závisí na typu barvy, tloušťce vrstvy a teplotě.

Odstranění vrstvy po aplikaci odlakovače: mechanicky špachtlí, opláchněte povrch např. čističem (koncentrátem) Powerfluid smíchaným s vodou.
V případě strojového čištění s pomocí vysokotlakého čističe s horkou vodou 80 ° C, 80-200 bar zdola nahoru. Vždy nasměrujte trysku na již vyčištěnou oblast. Možno použít také vysokotlaké sání s rozprašováním horké vody.
Vždy shromažďujte odpadní vodu, následně ekologicky zlikvidujte.

Spotřeba: minimálně celková tloušťka ošetřované vrstvy = tloušťka vrstvy Asur - od 300 ml / m² do 2 l / m².

Kontakty

LogSim PRO s.r.o.
Petra Jilemnického 2131
347 01 TACHOV
(+420) 728728554
info@proantik.cz

IČ: 03837441
DIČ: CZ03837441

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Plzni, oddíl C, vložka 30844